Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

II. ročník Memoriálu Milana Hanzela - príhovor NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  10.11.2010Spracoval: JUDr. Peter Sepeši
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Dňa 17. 11. 2009 sa uskutočnil prvý ročník Memoriálu Milana Hanzela: spoločensko-športového podujatia právnickej obce, ktoré bolo venované pamiatke výnimočnej osobnosti právnickej obce - JUDr. Milanovi Hanzelovi, CSc., ktorý svojim životným odkazom a charizmou ďaleko prekročil hranice justičného prostredia i hranice Slovenskej republiky.

  Posolstvo a dojmy, ktoré priniesol minuloročný Memoriál jeho účastníkom, predstavujú hodnotu, ktorá podporila jeho organizátorov v zámere, aby sa toto podujatie stalo súčasťou života právnickej komunity.

  Dovoľujeme si Vám preto s potešením oznámiť, že so súhlasom najbližšej rodiny Milana Hanzela Generálna prokuratúra Slovenskej republiky v spolupráci s občianskym združením Učená právnická spoločnosť organizuje II. ročník Memoriálu Milana Hanzela vo futsale (halový futbal).

  II. ročník Memoriálu Milana Hanzela sa uskutoční dňa 17. novembra 2010 (streda) v Bratislave, v priestoroch športovej haly Pasienky (Trnavská cesta 29), so začiatkom športového programu o 13,00 hod. s tým, že slávnostné otvorenie bude cca o 14,00 hod.

  Začiatok semifinálových zápasov je plánovaný o 17.00 hod. Pred finálovým zápasom sa uskutoční súťaž o právnického kráľa strelcov (cca o 18.30 hod). Športovú časť podujatia ukončí finálový zápas najúspešnejších tímov so začiatkom cca o 19:00 hod.

  Medzi pozvanými právnickými osobnosťami je aj generálny prokurátor Maďarskej republiky a dlhoročný osobný priateľ Milana Hanzela - pán Tamás Kovács, ktorý v decembri 2010 ukončí výkon funkcie prokurátora vzhľadom na dosiahnutie dôchodkového veku.

  Na futsalovom turnaji sa po prvý raz zúčastní aj zahraničné družstvo z Maďarskej republiky, keď ako šiesty účastník bolo na II. ročník Memoriálu Milana Hanzela pozvané družstvo Prokurátorov Maďarskej republiky, čo je vyjadrením dlhodobo nadštandardných pracovných i osobných vzťahov medzi prokuratúrami a prokurátormi Slovenskej republiky a Maďarskej republiky.

  Spoločenská časť Memoriálu sa začne krátko po oficiálnom ukončení športovej časti. Jej obsahom bude vyhodnotenie priebehu športovej časti s krátkymi príhovormi hostiteľov, pani JUDr. Idy Hanzelovej a zástupcov zúčastnených družstiev.

  Nasledovať bude odovzdávanie ocenení a priateľské posedenie spojené s malým občerstvením (z kapacitných dôvodov len pre bude účastníkov turnaja a pozvaných hostí).

  Veríme, že naša úprimná snaha o dobrú vec sa stretne u všetkých, ktorí mali česť a šťastie poznať JUDr. Milana Hanzela, CSc., s pozitívnou odozvou, a že druhý ročník Memoriálu Milana Hanzela aj vďaka Vašej aktívnej účasti, či už ako divákov, hostí alebo ako hráčov, bude dôstojným pokračovaním hodnotného začiatku.

  Za organizačný výbor:

  Peter Sepeši


  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti