Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Praktický seminár na tému: Efektívna práca s počítačom, internetom a elektronickými systémami právnych informácií NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  19.08.2011JUDr. Peter Sepeši (Spracoval: JUDr. Peter Sepeši )
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Úvodné slovo k semináru:

  Učená právnická spoločnosť pripravila pre všetkých právnikov vzdelávacie podujatie, ktorého cieľom je prispieť k zlepšeniu zručností právnikov pri práci s počítačom, vyhľadávaní informácií na internete alebo v elektronických systémoch právnych informácií (ASPI, EPI, EUR-lex, C.H.BECK).  

  Internet je zdrojom nekonečného poznania, ktoré je prístupné najmä tým, ktorí sa vedia v prostredí internetu rýchlo a správne zorientovať, nevynímajúc právnikov. Pre právnikov, ktorí sa v bludisku internetu naučili dobre orientovať a pracovať, je vynikajúcou pomôckou a poskytuje im kvalitné informácie v krátkej dobe.  

  Všetci vieme ako ľahko sa dá na internete zablúdiť a stráviť kopu času pri počítači síce spravidla zaujímavo ale bez sledovaného efektu.  

  Výbornou pomôckou pre právnikov sú elektronické systémy právnych informácií, ktoré sa neustále zdokonaľujú podľa potrieb ich užívateľov.  

  Nájsť v nich potrebné informácie nemusí byť jednoduché pre každého, a to všetko stojí právnikov čas. 

  Čas, ktorý právnici nevenujú konštruktívnej duševnej práci, ale iba prostému hľadaniu a blúdeniu po internete alebo v elektronickom systéme právnych informácií.  

  Preto Učená právnická spoločnosť ponúka odbornej právnickej verejnosti praktické semináre s viacerými úrovňami náročnosti na tému „Efektívna práca s počítačom, internetom a elektronickými systémami právnych informácií pre právnikov", pod odborným vedením JUDr. Petra Sepešiho.  

  Na tomto seminári budú prezentované praktické informácie, postupy a techniky práce súvisiace s používaním počítača, internetu a právnických informačných systémov. Osobitosťou a pridanou hodnotou seminára je, že každý účastník má pred sebou počítač, na ktorom si za asistencie lektorov – právnikov vyskúša sám prezentované postupy a pracovné techniky.  

  Bližšie informácie o tomto vzdelávacom podujatí nájdete na tejto stránke a jej podstránkach.  

  Učená právnická spoločnosť bude na svojom portále v subpoložke menu e-Nástroje s názvom "Rady a Tipy" priebežne publikovať odporúčané pracovné techniky, rady a tipy pre prácu právnikov s počítačom, internetom a elektronickými systémami právnych informácií aj na svojom internetovom portáli www.ucps.sk.  

  Veríme, že Vás zaujmeme novým prístupom k vzdelávaniu i jeho kvalitou, a že získané odborné poznanie a zručnosti uplatníte tak vo Vašom profesijnom, ako aj v súkromnom živote.  

  Získajte čas, čas pre seba i pre svojich blízkych, ale aj kvalitný výsledok a dobrý pocit z podstatne vyššej efektivity práce.  

  Učená právnická spoločnosť
  JUDr. Peter Sepeši a kol.

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti