Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Pozvanie právnickej obce na VI. ročník Memoriálu Milana Hanzela NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  26.10.2014JUDr. Peter Sepeši
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Vážený pán/Vážená pani, vážená právnická obec,

  v novembri 2014 uplynie šesť rokov od nešťastnej udalosti, kedy nás opustil JUDr. Milan Hanzel, CSc., výnimočná právnická osobnosť, ktorá počas svojho života šírila ducha porozumenia, kompromisu a slušnosti, no najmä výnimočný človek, ktorý svojou charizmou a ľudským prejavom vstúpil do sŕdc mnohých, ktorí mali česť poznať ho.

  Päť ostatných rokov sme 17. novembra vzdali spoločne úctu a česť pamiatke a životnému odkazu Milana Hanzela účasťou na právnickom športovo-spoločenskom podujatí – Memoriáli Milana Hanzela.

  Posolstvo, pozitívne dojmy, nové poznanie a priateľstvá, ktoré priniesli prvých päť ročníkov, predstavujú hodnotu, vďaka ktorej sa toto podujatie stalo súčasťou života slovenskej právnickej komunity a symbolom vzájomného rešpektu a priateľstva právnických povolaní.

  So súhlasom najbližšej rodiny Milana Hanzela usporiada občianske združenie Učená právnická spoločnosť s podporou Generálnej prokuratúry SR, Ministerstva spravodlivosti SR i právnických stavovských organizácií VI. ročník Memoriálu Milana Hanzela, na ktorom sa stretnú zástupcovia právnických povolaní, priatelia a blízki Milana Hanzela.

  Dovoľte nám, aby sme Vás srdečne pozvali na VI. ročník Memoriálu Milana Hanzela – medzinárodný právnický futsalový turnaj, ktorý sa uskutoční už tradične 17. novembra 2014 (pondelok) v športovej hale HANT Aréna (Trnavská cesta 29, Bratislava) so začiatkom o 9,30 hod. s tým, že slávnostné otvorenie bude o 12,00 hod.

  Pre najmenších bude pripravený detský kútik a po 16.00 hod aj tradičná súťaž o „Detského kráľa strelcov na rok 2014“.

  V rámci memoriálu sa uskutoční aj exhibičné stretnutie osobností slovenskej justície s futbalovými internacionálmi Slovenska pod vedením Laca Petráša.

  16. novembra 2014 (nedeľa) o 14,00 hod. sa na cintoríne v obci Bodíky uskutoční piétne položenie venca na hrob Milana Hanzela. Podvečer sa uskutoční neformálne stretnutie zástupcov právnických povolaní spojené s vyžrebovaním turnaja so začiatkom od 18.00 hod. v reštaurácii Grémium na Gorkého ul. č. 11 v Bratislave spojené s vylosovaním družstiev do skupín.

  Veríme, že naša úprimná snaha o dobrú vec sa stretne u všetkých, ktorí mali česť a šťastie poznať Milana Hanzela, s pozitívnou odozvou, a že posolstvo podujatia bude hodnotou a zážitkom aj pre tých, ktorí tú česť nemali.

  Viac informácií k VI. ročníku Memoriálu Milana Hanzela nájdete na ďalších kartách.

  S úctou


  JUDr. Renata Munková

  výkonná riaditeľka Učenej právnickej spoločnosti

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti