Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Pozvánka na XI. ročník Vianočného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (Memoriál Milana Hanzela) (15.12.2019) NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  11.11.2019 UčPS tím (Spracoval: Ing. Simoneta Sepešiová )
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač
  Vážená právnická obec,

  v decembri 2019 uplynie už jedenásty rok, kedy právnická obec vzdáva spoločne úctu a česť životnému odkazu Milana Hanzela - vzájomné porozumenie, kompromis a slušnosť, účasťou na právnickom športovo-spoločenskom podujatí s názvom Vianočný turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela.

  Posolstvo, pozitívne dojmy, nové poznanie a priateľstvá, ktoré priniesli prvých desať ročníkov, predstavujú hodnotu, vďaka ktorej sa toto podujatie stalo súčasťou života slovenskej právnickej komunity, symbolom vzájomného rešpektu a priateľstva právnických povolaní - zjednocovaním právnickej obce.

  So súhlasom najbližšej rodiny Milana Hanzela usporiada občianske združenie Učená právnická spoločnosť v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom a Fakultou práva Paneurópskej vysokej školy v Bratislave s podporou právnických stavovských organizácií XI. ročník Vianočného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela, na ktorom sa stretnú zástupcovia právnických povolaní, kolegovia, priatelia a blízki Milana Hanzela.

  Dovoľte nám, aby sme Vás srdečne pozvali na XI. ročník Vianočného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela – medzinárodný právnický futsalový turnaj, ktorý sa uskutoční 15. decembra 2019 (nedeľa) v športovej hale EUROVIA Aréna (ŠH Pasienky - Trnavská cesta 29, Bratislava) so začiatkom športovej časti o 09:30 hod.

  Pre najmenších bude pripravený detský kútik so športovými aktivitami a tvorivými dielňami. V popoludňajších hodinách sa deti budú môcť zapojiť do tradičnej súťaže o „Detského kráľa strelcov na rok 2019“.

  Veríme, že naša úprimná snaha o dobrú vec sa stretne u všetkých, ktorí mali česť a šťastie poznať Milana Hanzela, s pozitívnou odozvou, a že posolstvo podujatia bude hodnotou a zážitkom aj pre tých, ktorí tú česť nemali.

  S úctou

  Peter Sepeši
  stály člen Rady Učenej právnickej spoločnosti

  "Aby sme mohli ohodnotiť cnosti človeka, netreba sa naň pozerať pri veľkých udalostiach,
  ale pri každodennom živote."

  /Blaise Pascal/
  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti