Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator

Oznámenie o príprave dvojkonferencie "Šport a médiá 2020" a "Šport a právo 2020" NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  29.06.2020 UčPS tím
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Vážení priatelia športu,

  v dňoch 04. - 05. novembra 2020 (streda, štvrtok) sa v konferenčných priestoroch hotela AquaCity v Poprade uskutoční dvojkonferencia, organizovaná ako nekomerčné odborné podujatie a na jej príprave sa podieľajú členovia a priatelia občianskeho združenia Učená právnická spoločnosť s podporou Slovenského futbalového zväzu ako hlavným partnerom podujatia, ako aj ďalšími partnermi, priateľmi a spolupracovníkmi UčPS.

  Šport je neoddeliteľnou súčasťou našich životov.
  Vychováva, vzdeláva, podporuje a tvorí životný štýl, motivuje, ovplyvňuje, zabáva, vytvára emócie, prebúdza národnú hrdosť a pôsobí na veľkú masu ľudí.


  ŠPORT A MÉDIÁ 2020 

  Pre zástupcov športovej obce a médií sa pripravuje II. ročník odbornej konferencie, ktorá sa bude konať dňa 04. novembra 2020, v rámci ktorej sa budú hľadať odpovede na otázky z oblasti športu a médií formou diskusií, okrúhlych stolov a prezentácií.

  Médiá majú v súčasnej dobe významný vplyv na naše životy. Informujú, zabávajú, socializujú, vytvárajú aktuálne podoby obrazu slovenskej spoločnosti, podporujú, analyzujú, hodnotia, ovplyvňujú. Majú možnosť pôsobiť na veľkú masu ľudí.

  ŠPORT A PRÁVO 2020 

  Pre zástupcov športovej obce a práva sa pripravuje IX. ročník odbornej konferencie, ktorá sa bude konať dňa 05. novembra 2020, v rámci ktorej sa budú hľadať odpovede na otázky z oblasti športu a práva formou diskusií, okrúhlych stolov a prezentácií.

  Konferencie sa zúčastnia odborníci, zaoberajúci sa problematikou (nielen) športového práva a dobrej správy v športe, ktorí budú diskutovať o nových i pretrvávajúcich športových a so športom súvisiacich témach.


  Cieľom podujatia je poskytnúť formou diskusií s odborníkmi pri okrúhlych stoloch čo najviac aktuálnych informácií k vybraným témam širokej verejnosti aj tým, že priebeh konferencie bude možné sledovať bezplatne online na webovej stránke UčPS, pričom pasáže z vystúpení a diskusií si bude možné pozrieť aj neskôr vo videoarchíve z konferencie.

  Ďalšie informácie o príprave, programe konferencie a možnosti prihlásenia budú priebežne publikované na stránke www.ucps.sk.

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti