Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Oznámenie o príprave konferencie "Šport a podnikanie" NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  22.11.2019 UčPS tím
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač
  Dňa 03. decembra 2019 (utorok), v čase od 13:00 hod. do 18:30 hod., sa v priestoroch Úradu Bratislavského samosprávneho kraja, na Sabinovskej ulici č. 16 v Bratislave uskutoční odborná diskusná konferencia pod názvom:

  "Šport a podnikanie".

  Na konferencii sa zúčastnia pozvaní odborníci, najmä z oblastí práva, legislatívy, účtovníctva, daňového poradenstva a informačných technológií (IT), ktorí svojou aktívnou účasťou a zapojením sa do diskusie, môžu pomôcť a prispieť k vypracovaniu odporúčaní a návrhov do pripravovaného elektronického podporného nástroja určeného pre absolventov športových škôl, športovcov a fyzické osoby so záujmom podnikať v športe.

  Hlavnými témami konferencie budú:

  • Analýza súčasnej legislatívy, ktorá definuje základné pravidlá a povinnosti nevyhnutné na začatie a realizovanie podnikania v športe.
  • Predstavenie si základných životných situácií a s nimi spojenými povinnosťami.
  • Predstavenie si návrhu idey elektronického podporného nástroja, ktorý bude určený pre intuitívny spôsob výberu vhodných možnosti podnikania, s obsahom inštruktážnych formulárov a vzorových dokumentov spojených so začatím podnikania, a následným statusom podnikateľa s možnosťou porovnania rôznych foriem podnikania.

  Hlavným cieľom konferencie nie je vzdelávanie, ale hľadanie foriem a obsahu systémových úprav legislatívneho, zmluvného, daňovo-odvodového, účtovného, organizačno-technického, IT, či administratívneho charakteru, ktoré by mohli do budúcnosti uľahčiť podnikanie športových odborníkov alebo či sa vôbec rozhodnúť pre podnikanie v oblasti športu.


  Cieľovou skupinou konferencie sú: účtovníci, daňoví poradcovia, auditóri, informatici, právnici, kontrolóri a iní športoví odborníci, ktorí sa zaoberajú problematikou podnikania v športe so zameraním na športových odborníkov.

  Diskusiu k jednotlivým témam a otázkam budú viesť: Jozef Mihál, Jaroslava Lukačovičová, Peter Hennel, Jaroslav Čollák, Žaneta Surmajová, Igor Šumichrast, Ivan Greguška, Viktor Karel, Peter Sepeši, Zuzana Zajíčková, Ladislav Križan, Marcel Blažo, Ján Letko a ďalší.  Hlavný organizátor konferencie "Šport a podnikanie"

  resized__150x114_resized__200x153_logo_ucps


  Partnerom konferencie "Šport a podnikanie",
  ktorá sa bude konať v priestoroch 
  Úradu Bratislavského samosprávneho kraja

  Bratislavsky___samospra__vny_kraj

  „Realizované s finančnou podporou Nadácie Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky na rok 2019“.

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti