Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Oznámenie o príprave konferencie Šport a právo 2019  NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  30.01.2019 UčPS tím
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Vážení priatelia športu a dodržiavania pravidiel,

  v dňoch 03. - 04. októbra 2019 (štvrtok, piatok) sa v konferenčných priestoroch hotela AquaCity v Poprade uskutoční VIII. ročník odbornej konferencie s medzinárodnou účasťou pod názvom:

  "ŠPORT a PRÁVO 2019".

  Konferencia je organizovaná ako nekomerčné odborné podujatie a na jej príprave sa už tradične podieľajú členovia a priatelia občianskeho združenia Učená právnická spoločnosť v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom ako hlavným partnerom podujatia, ako aj ďalšími partnermi, priateľmi a spolupracovníkmi UčPS.

  Cieľom podujatia je poskytnúť čo najviac aktuálnych informácií k vybraným témam širokej odbornej právnickej i športovej verejnosti aj tým, že priebeh konferencie bude možné tak ako po minulé roky sledovať bezplatne online na webovej stránke UčPS, pričom pasáže z vystúpení a diskusií si bude možné pozrieť aj neskôr vo videoarchíve z konferencie.

  Jedným z hlavných bodov konferencie bude zhodnotenie plnenia Programového vyhlásenia vlády pre oblasť športu na roky 2016 až 2020.

  Do programu konferencie bude zahrnutá aj diskusia o témach, ktoré by sa mohli objaviť v programoch politických strán, ktoré sa budú uchádzať o hlasy voličov v parlamentných voľbách v roku 2020 a následne aj v programovom vyhlásení novej vlády Slovenskej republiky.

  Samozrejme tak, ako po iné roky, v rámci programu konferencie budeme adaptabilne reagovať na aktuálne športovo-právne témy, ktoré budú predmetom legislatívneho procesu alebo celospoločenskej diskusie.

  Motto konferencie:

  “Vytváranie hodnotovo vyvážených pravidiel, ich poznanie, vysvetľovanie, zlepšovanie, dôsledné dodržiavanie a vynucovanie
  je dobrou cestou ...

  pre dosiahnutie dlhodobo udržateľného rozvoja a stability nielen právnych či ekonomických, ale i medziľudských vzťahov
  a synergickú tvorbu hodnôt, vrátane budovania systému 

  ... (nielen) v športe.”.

  UčPS tím

  Ďalšie informácie o príprave, programe konferencie a možnosti prihlásenia budú priebežne publikované na stránke www.ucps.sk.

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti