Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Pozvánka na VIII. ročník Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  18.10.2016JUDr. Peter Sepeši
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Vážená právnická obec,

  v novembri 2016 uplynie už ôsmy rok, kedy právnická obec vzdáva spoločne úctu a česť pamiatke a životnému odkazu Milana Hanzela - vzájomné porozumenie, kompromis a slušnosť, účasťou na právnickom športovo-spoločenskom podujatí s názvom Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela.

  Posolstvo, pozitívne dojmy, nové poznanie a priateľstvá, ktoré priniesli prvých sedem ročníkov, predstavujú hodnotu, vďaka ktorej sa toto podujatie stalo súčasťou života slovenskej právnickej komunity, symbolom vzájomného rešpektu a priateľstva právnických povolaní - zjednocovaním právnickej obce.

  So súhlasom najbližšej rodiny Milana Hanzela usporiada občianske združenie Učená právnická spoločnosť a právnických stavovských organizácií VIII. ročník Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela, na ktorom sa stretnú zástupcovia právnických povolaní, priatelia a blízki Milana Hanzela.

  Dovoľte nám, aby sme Vás srdečne pozvali na VIII. ročník Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela – medzinárodný právnický futsalový turnaj, ktorý sa uskutoční 20. novembra 2016 (nedeľa) v športovej hale HANT Aréna (Trnavská cesta 29, Bratislava) so začiatkom o 10:30 hod. s tým, že oficiálne otvorenie bude o 15:30 hod.

  Pre najmenších bude pripravený detský kútik, detské futsalové zápasy vekovej kategórie od 5 do 8 rokov a od 9 do 13 rokov.
  Po 16:40 hod aj tradičná súťaž o „Detského kráľa strelcov na rok 2016“.

  Veríme, že naša úprimná snaha o dobrú vec sa stretne u všetkých, ktorí mali česť a šťastie poznať Milana Hanzela, s pozitívnou odozvou, a že posolstvo podujatia bude hodnotou a zážitkom aj pre tých, ktorí tú česť nemali.

  S úctou

   JUDr. Peter Sepeši

  stály člen Rady Učenej právnickej spoločnosti

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti