Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Pozvánka na VII. ročník Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (Memoriál Milana Hanzela) NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  21.10.2015UčPS tím (Spracoval: Michael Válek )
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Vážená právnická obec,

  v novembri 2015 uplynie už siedmy rok, kedy právnická obec vzdáva spoločne úctu a česť pamiatke a životnému odkazu Milana Hanzela - vzájomné porozumenie, kompromis a slušnosť, účasťou na právnickom športovo-spoločenskom podujatí – Memoriáli Milana Hanzela, ktorý už bude niesť názov Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela.

  Posolstvo, pozitívne dojmy, nové poznanie a priateľstvá, ktoré priniesli prvých šesť ročníkov, predstavujú hodnotu, vďaka ktorej sa toto podujatie stalo súčasťou života slovenskej právnickej komunity, symbolom vzájomného rešpektu a priateľstva právnických povolaní - zjednocovaním právnickej obce.

  So súhlasom najbližšej rodiny Milana Hanzela usporiada občianske združenie Učená právnická spoločnosť a právnických stavovských organizácií VII. ročník Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela, na ktorom sa stretnú zástupcovia právnických povolaní, priatelia a blízki Milana Hanzela.

  Dovoľte nám, aby sme Vás srdečne pozvali na VII. ročník Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela – medzinárodný právnický futsalový turnaj, ktorý sa uskutoční 22. novembra 2015 (nedeľa) v športovej hale HANT Aréna (Trnavská cesta 29, Bratislava) so začiatkom o 11:00 hod. s tým, že oficiálne otvorenie bude o 15:30 hod.

  Pre najmenších bude pripravený detský kútik a po 16:40 hod aj tradičná súťaž o „Detského kráľa strelcov na rok 2015“.

  Veríme, že naša úprimná snaha o dobrú vec sa stretne u všetkých, ktorí mali česť a šťastie poznať Milana Hanzela, s pozitívnou odozvou, a že posolstvo podujatia bude hodnotou a zážitkom aj pre tých, ktorí tú česť nemali.

  S úctou

  JUDr. Renata Munková

  výkonná riaditeľka Učenej právnickej spoločnosti

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti