Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Pozvánka na odborný seminár a VII. ročník medzinárodného šachového turnaja pod názvom Advokát Chess Open Bratislava 2014 s podtitulom Ad Honorem JUDr. Júliusa Kozmu NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  14.03.2014SAK (Spracoval: JUDr. Peter Sepeši )
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Slovenská advokátska komora si chce aj v tomto roku pripomenúť prijatie zákona o advokácii č. 132/1990 Zb. zorganizovaním odborného seminára a VII. ročníka medzinárodného šachového turnaja pod názvom Advokát Chess Open Bratislava 2014 s podtitulom Ad Honorem JUDr. Júliusa Kozmu.

  Šachový turnaj je sprievodným podujatím Dňa advokácie 2014.

  Podujatím sa tradične pripomína spolupôsobenie jednotlivých právnických povolaní nielen v odbornej sfére, ale aj v priateľskej súťaživej atmosfére mimo súdnych siení a oficiálnych miest. Vzhľadom na úzke profesijné prepojenie právnických povolaní na turnaj srdečne Slovenská advokátska komora pozýva nielen advokátov, ale zástupcov všetkých právnických povolaní vrátane zástupcov akademickej obce či právnikov z verejnej správy.

  Odborný seminár a turnaj sa uskutoční vo veľkej zasadačke budovy Slovenskej advokátskej komory na Kolárskej 4 v Bratislave 11. - 12. apríla 2014.

  V snahe spoločne osloviť čo najširší okruh možných účastníkov šachového turnaja pri propagácii podujatia sa rozhodla pomôcť pre dobro veci i Učená právnická spoločnosť nielen vzhľadom na dlhodobú účasť členov Slovenskej advokátskej komory na podujatiach Učenej právnickej spoločnosti ako je napr. Memoriál Milana Hanzela, na ktorého jubilejnom 5. ročníku družstvo advokátov 17. novembra 2013 zvíťazilo.

  Na účel propagácie podujatia, ktoré sa stáva medzinárodnou záležitosťou, preto pripájame propozície s obsahom všetkých potrebných informácií.

  Ďalšie bližšie informácie Vám ochotne poskytne Katarína Marečková, odbor medzinárodných vzťahov Slovenskej advokátskej komory (tel.: 02/204 227 28, e-mail: mareckova@sak.sk<mailto:mareckova@sak.sk>).

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti