Prekladač / Translator
  • enfrplitdehurusk
    Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

PROGRAM majstrovstiev Európy vo futbale 2012 NEPREČÍTANÉ 

     
    Článok bol nastavený ako .
    09.02.2012JUDr. Peter Sepeši
    PencilPridaj
    Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
    PencilPošli PencilTlač

    A-skupina (Varšava, Vroclav): Poľsko,

    8. júna:

    Poľsko - Grécko (Národný štadión, Varšava, 18.00 h) 
    Rusko - Česko (Mestský štadión, Vroclav, 20.45)

    12. júna:

    Grécko - Česko (Mestský štadión, Vroclav, 18.00)
    Poľsko - Rusko (Národný štadión, Varšava, 20.45)

    16. júna:

    Česko - Poľsko (Mestský štadión, Vroclav, 20.45)
    Grécko - Rusko (Národný štadión, Varšava, 20.45)

    B-skupina (Charkov, Ľvov):

    9. júna:

    Holandsko - Dánsko (OSK Metalist, Charkov, 18.00 h)
    Nemecko - Portugalsko (Arena Ľvov, Ľvov, 20.45),

    13. júna:

    Dánsko - Portugalsko (Arena Ľvov, Ľvov, 18.00)
    Holandsko - Nemecko (OSK Metalist, Charkov, 20.45)

    17. júna:

    Portugalsko - Holandsko (OSK Metalist, Charkov, 20.45) 
    Dánsko - Nemecko (Arena Ľvov, Ľvov, 20.45)

    C-skupina (Gdansk, Poznaň):

    10. júna:

    Španielsko - Taliansko (PGE Arena, Gdansk, 18.00)
    Írsko - Chorvátsko (Mestský štadión, Poznaň, 20.45)

    14. júna:

    Taliansko - Chorvátsko (Mestský štadión, Poznaň, 18.00)
    Španielsko - Írsko (PGE Arena, Gdansk, 20.45)

    18. júna:

    Chorvátsko - Španielsko (PGE Arena, Gdansk, 20.45)
    Taliansko - Írsko (Mestský štadión, Poznaň, 20.45)

    D-skupina (Doneck, Kyjev):

    11. júna:

    Francúzsko - Anglicko (Donbass Arena, Doneck, 18.00)
    Ukrajina - Švédsko (Olympijský štadión, Kyjev, 20.45)

    15. júna:

    Švédsko - Anglicko (Olympijský štadión, Kyjev, 18.00)
    Ukrajina - Francúzsko (Donbass Arena, Doneck, 20.45)

    19. júna:

    Anglicko - Ukrajina (Donbass Arena, Doneck, 20.45)
    Švédsko - Francúzsko (Olympijský štadión, Kyjev, 20.45)

    Vyraďovacia časť

    (začiatok všetkých zápasov je o 20.45 h):

    21. júna: štvrťfinále A1 - B2 (Varšava)

    22. júna: štvrťfinále B1 - A2 (Gdansk)

    23. júna: štvrťfinále C1 - D2 (Doneck)

    24. júna: štvrťfinále D1 - C2 (Kyjev)


    27. júna: semifinále: víťaz A1-B2 / C1-D2 (Doneck)

    28. júna: semifinále: víťaz B1-A2 / D1-C2 (Varšava)


    1. júla: finále (Kyjev)

    Komentáre
    Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
    Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
    Prihlásenie
    Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
    • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
    • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
    • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
    • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
    • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

    Online prenos

    Udalosti a podujatia

    • Žiadne udalosti
    MailPošlite svoj príspevok

    Zaslanie odborného príspevku na zverejnenie na portáli UčPS

    Podmienky zverejnenia