Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Rodinná mediácia alebo víťazí celá rodina NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  19.12.2016 Michael Válek
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Vysoká škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, n.o. v spolupráci so Slovenským inštitútom pre mediáciu a Asociáciou rodinných mediátorov Slovenska vydala publikáciu Františka Kutlíka a Bronislavy Švehlákovej "Rodinná mediácia alebo víťazí celá rodina".

  Autori v publikácií prezentujú poznatky a kazuistiky z výkonu praxe rodinných mediátorov s rešpektovaním multidisciplinárneho charakteru mediácie a špecifického prostredia - rodiny. 

  Publikáciu si môžete za 8,50 € + poštovné (od 5 ks bez poštovného) objednať na adrese:

  Asociácia rodinných mediátorov Slovenska

  Moskovská 12

  811 08 Bratislava

  alebo prostredníctvom e-mailu: info@rodinnamediacia.sk


  JUDr. František Kutlík

  JUDr. František Kutlík je zmierovacím sudcom – mediátorom, právnik, autor mediačných projektov. Vyše 10 rokov skúseností a praxe v oblasti mediácie/ zmierovaní. Promoval na Právnickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. V rokoch 1988 -1989 ukončil postgraduálne štúdium v v odbore žurnalistika, špecializácia zahraničná politika na Karlovej Univerzite v Prahe. V roku 2004 bol menovaný mediátorom vládou Slovenskej republiky. Je členom výkonného výboru Európskej mediačnej siete a vice-prezidentom World Mediation Forum. Je prezidentom Slovenského inštitútu pre mediáciu. Je tiež aktívnym žurnalistom, lektorom a autorom mnohých publikácií o mediácii.

  Ing. Bronislava Švehláková

  Ing. Bronislava Švehláková je zapísaná v zozname mediátorov Ministerstva spravodlivosti SR pod číslom 265. Venuje sa rodinnej mediácii. Prax vykonáva od januára 2010. V súčasnej dobe pracuje aj ako lektor pre Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Bratislave a VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislava. Od decembra 2015 je predsedníčkou Asociácie rodinných mediátorov Slovenska.

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti