Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Správy o plnení úloh z koncepcie boja proti extrémizmu za roky 2007 - 2010 NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  06.05.2011Spracoval: Mgr. Ján Cuhanič
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Správa o plnení úloh vyplývajúcich z koncepcie boja proti extrémizmu za obdobie rokov 2007 - 2010 bola predložená na rokovanie vlády Slovenskej republiky na základe úlohy B.4. uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 841 z 3. októbra 2007, prijatého k Správe o plnení úloh vyplývajúcich z koncepcie boja proti extrémizmu za rok 2006. V zmysle tejto úlohy vláda Slovenskej republiky uložila ministrovi vnútra Slovenskej republiky predložiť na rokovanie vlády správu o plnení úloh vyplývajúcich z koncepcie boja proti extrémizmu za obdobie rokov 2007 - 2010“ v termíne do 30. mája 2011.

  Správa o plnení úloh vyplývajúcich z koncepcie boja proti extrémizmu za obdobie rokov 2007 - 2010 obsahuje vyhodnotenie plnenia opatrení vyplývajúcich z koncepcie boja proti extrémizmu spolu s uvedením zodpovedných subjektov za ich plnenie za obdobie rokov 2007 – 2010.

  Koncepcia boja proti extrémizmu bola prvým materiálom zameraným na komplexné riešenie problematiky extrémizmu v SR. Aktivity boli zamerané na štyri kľúčové oblasti ako sú prevencia, spolupráca zainteresovaných subjektov na riešení problematiky extrémizmu, skvalitnenie a zefektívnenie práce v oblasti extrémizmu a na vytvorenie poznatkovej bázy o prejavoch extrémizmu.

  Správa obsahuje informácie o výsledkoch aktivít realizovaných v rámci koncepcie boja proti extrémizmu, ktoré boli realizované v období rokov 2007 – 2010 ako aj prínos k naplneniu hlavného cieľa, ktorý koncepcia boja proti extrémizmu sleduje. Informácie sú súčasťou prílohy 1 a 2 tejto správy.


  Materiál na stiahnutie: 


   Materiál v štádiu: Medzirezortné pripomienkové konanie ukončené
  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti
  MailPošlite svoj príspevok

  Zaslanie odborného príspevku na zverejnenie na portáli UčPS

  Podmienky zverejnenia