Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

Tenisový turnaj o pohár Učenej právnickej spoločnosti - pozvanie NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  27.11.2011Mgr. Ján Cuhanič
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  Tenisový turnaj o pohár UčPS vo štvorhre sa uskutočnil dňa 2.12.2011 v tenisovom areáli Istrochem-u v Bratislave, pričom sa ho zúčastnilo 24 účastníkov (12 deblových párov) Oficiálnemu víťazovi páru Štefan Ba + Miloš Števove ešte raz pri tejto príležitosti blahoželáme. Všetci zúčastnení turnaj zhodnotili v tom smere, že v ten deň vyhrali všetci tí, ktorí prišli za zdravým pohybom a dobrou náladou v symbióze s toleranciou, vzájomnou úctou a rešpektovaním súpera. Je skutočne príjemné konštatovať, že aj po hernej stránke mal turnaj svoju úroveň, čo priznali aj niektorí, čo s tenisom prichádzajú do styku viac krát za týždeň.

  Samotný turnaj prebiehal vo dvoch fázach. Doobedu sa odohrávali zápasy v troch základných skupinách (systém každý s každým na jeden set). Výsledky zo skupín boli základom pre zostavenie ôsmich najlepších dvojíc (z každej skupiny prvé dvojice + dva najlepšie páry z tretích miest), ktoré boli základom pre nadstavbovú časť. Tu sa už hralo systémom KO, z ktorého víťazné páry vytvorili štvrťfinálové dvojice.O vyrovnanosti zápasov hovoria za všetko výsledky - vo dvoch zápasoch to bolo 6:3 a vo dvoch 6:4.

  Po semifinálových zápasoch prišlo na rad očakávané finále Ba, Števove proti Vida, Trenčan. Bolo to naozaj dôstojné vyvrcholenie turnaja, ktoré aj po hernej stránke spĺňalo vysoké kritériá, ktoré sa šťastnejšie skončilo pre už vyššie uvedených viťazov i keď je potrebné skonštatovať, že práve porazená dvojica mala zápas lepšie rozohraný, avšak v dôležitých momentoch sa šťastie od nich odklonilo. Po finálovom boji prišlo na rad zaslúžené občerstvenie vo forme dobrej kapustnice, nárezových mís, pohára dobrého slovenského vína, pričom všetky tieto okolnosti sa odzrkadlili v príjemnej právnicko-športovej diskusii.

  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti