Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

POZITÍVNY KOUČING SLOVENSKO - závery a hodnotenia NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  14.05.2019Ing. Miroslav Mackulín (Spracoval: Ing. Simoneta Sepešiová )
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  V Košiciach a Prešove, v dňoch 16-17.4.2019 sa podujatia zúčastnilo 90 športovcov, trénerov a rodičov. Účastníci boli z rôznych športových odvetví.
  Najviac z individuálneho športu prevládali tenisti, atléti, stolní tenisti a z kolektívnych športov, futbalisti, volejbalisti a hokejisti.


  Krátke /9min./ video z workshopu POZITÍVNY KOUČING SLOVENSKO TOUR 2019 - https://youtu.be/VAe0zRtpefA


  Ohlasy na prednáškovo-diskusného turné uskutočnené v rámci projektu POZITÍVNY KOUČING SLOVENSKO:

  Erik Digaňa-tréner volejbalového extraligistu MIRAD Prešov
  Včerajšie "rande zo sebou" a kolegami z rôznych športov som si zase našiel svoje, čo ma obohatilo a posunulo. Prednáška Mira bola ako stále, výborná. Venoval sa už aj mojej "roli rodiča športovca" a verím že Max/syn/ zakopne o dáku loptu, puk, loptičku,.... Zahraniční chlapci boli tiež excelentní. Prišli medzi nás "nahí" a odpovedali nám na všetko, čo sme sa opýtali. Mali obrovské skúsenosti z tejto oblasti. Urobili to inak, ako sme zvyknutí na Slovensku, ale dávalo to zmysel. Pre mňa ako trénera, rodiča, učiteľa, ... je to cesta ako sa stať z dobrého lepším a možno aj raz najlepším. Som rád, že máme tu ľudí, ktorí sa snažia vychádzať zo štandardu a chcú pomôcť pri rozvoji a obohacovaní iných. Nenechávajú si nadobudnuté poznatky pre seba, ale šíria ich. Naše Slovensko je malé ako štát, ale môže byť zase Svetové a to nie len pivom, ale aj športom. Ja sa opakujem, ale mladí sú budúcnosť a tam treba smerovať naše trénerské úsilie. Pre všetkých, ktorí urobili dva kroky od gauča a prišli, isto neľutujú a zas sú o krok dosiahnutiu svojich cieľov.

  Peter Zubka-mládežnícky futbalový tréner
  Chcel by som pochváliť projekt a samotnú myšlienku Pozitívny koučing Slovensko, pretože v našom prostredí je táto téma stále v kolíske a pre potrebný úspech, ale aj celkovú radosť a napĺňanie z činnosti, ktorú robíme nevyhnutnou súčasťou. Ročne navštívim viacero seminárov a workshopov a tento by som ohodnotil, ako úspešný a vydarený. Ku kvalite semináru prispeli kvalitní hostia, pekné priestory a tréneri hladní po nových informáciách. Podobných workshopov by som na Slovensku privítal viacero, lebo ak chceme niečo zmeniť, musíme sa stretávať, diskutovať, vymieňať vedomosti a spolu takto vytvárať silné tímy odborníkov z praxe.

  Martin Regáli – futbalista MFK Michalovce
  Workshop sa niesol od začiatku vo veľmi príjemnej atmosfére. Veľa som sa toho dozvedel, informácie môžem využiť či už ako futbalovom prostredí, ako hráč alebo aj v bežnom živote. Určite by som ju odporučil všetkým, nielen trénerom alebo profesionálnym hráčom, ale aj ľuďom, ktorí sa chcú stať lepšími ľuďmi a zlepšiť si medziľudské vzťahy. Som veľmi vďačný, že som mohol byť súčasťou projektu POZITÍVNY KOUČING SLOVENSKO.

  V prípade záujmu o DVD z celého podujatia v trvaní cca 3h, prosím objednávajte na: mackulin@westton.sk.

  Témy na DVD:
  Ako vytvárať optimálne prostredie pre športujúcu mládež zo strany trénerov a rodičov.
  Porovnanie dvoch prostredí Tradičného - trénersky orientovaného s Pozitívnym prostredím orientovaným na športovca a riešenia.
  Rady pre rodičov, komunikáciu pred a po zápase.
  Ako rozvíjať trénerskú a hráčsku osobnosť koučovacím prístupom?
  Ako implementovať prvky INNER GAME do tréningového procesu?

  Miroslav Mackulín, kouč

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti