Prekladač / Translator
  • enfrplitdehurusk
    Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator

Program VIII. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela NEPREČÍTANÉ

Článok bol nastavený ako .
    18.10.2016JUDr. Peter Sepeši
    PencilPridaj
    Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
    PencilPošli PencilTlač

PROGRAM (predbežný)

Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

VIII. ročník

Stretnutie vedúcich družstiev a vyžrebovanie už v utorok 15. novembra 2016 v reštaurácii GREMIUM na Gorkého ulici v Bratislave

• 17.00 hod. - stretnutie organizačného výboru turnaja
    • 18.00 hod. - neoficiálne otvorenie VIII. ročníka turnaja (Peter Sepeši, Jozef Hanzel)
    • 18.15 hod. - vyžrebovanie družstiev do dvoch päťčlenných alebo štvorčlenných skupín + voľné posedenie
      Poznámka: podľa pravidiel turnaja budú minuloroční finalisti = Učená právnická spoločnosť (UčPS) a Vysokoškolskí učitelia do skupín nasadení tak, aby nehrali v tej istej skupine

Športová časť:

uskutoční sa v nedeľu 20.11.2015 so začiatkom prvého stretnutia od 9.30 hod. v športovej hale Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela - VIII. ročník - rozpis vzájomných stretnutí

rozpis_2016_JPG

skupina - družstvá: A1 - Vysokoškolskí učitelia |  A2 - Exekútori  |  A3 - Štátni zástupcovia ČR |  A4 - MS SR  A5 - Notári

B skupina - družstvá:  B1 - Prokurátori Maďarska  |  B2 - Sudcovia |  B3 - Advokáti |  B4 - Prokurátori Slovenska  B5 - Právnici UčPS

V prípade účasti vyšieho počtu družstiev bude program upravený.

Stretnutia v skupinách:

1. KOLO stretnutí v skupinách:

9.30 – 10.45 hod.       stretnutia v skupinách A a B (hrací čas stretnutia 1x 15 minút)

Oficiálne otvorenie:

16.10 – 16.40 hod.      Oficiálne otvorenie VIII. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (pozdravenie/privítanie účastníkov podujatia)
    - krátke príhovory: zástupcu organizátora, predstaviteľov justície a ďalších právnických povolaní (bude upresnené);

16.50 - 17.25 hod.      Stretnutie detí v kategóriách 5 až 8 rokov a 9 až 13 rokov (hrací čas stretnutia 2x 15 minút)

17.30 – 18.00 hod.     Súťaž o "Právnického kráľa strelcov pre rok 2016(streľba zo vzdialenosti 9 m)

paralelne so súťažou o "Detského kráľa strelcov pre rok 2016" (streľba zo vzdialenosti 4 až 9 m; podľa veku dieťaťa)

Stretnutia o umiestnenie:

18.05 – 18.15 hod.      finálový zápas o 9. - 10. miesto (5. A : 5. B | 10 minút)

18.20 – 18.30 hod.      „finálový zápas“ o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 10 minút)

18.35 – 18.50 hod.      „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A : 3. B | 15 minút)

18.55 – 19.10 hod.      strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto  (2. A : 2. B | 15 minút)

19.15 – 19.40 hod.      „zlaté finále“ - zápas o 1. - 2. miesto (1. A : 1. B | 2x 10 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
    (priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

20.00 – 20.45 hod.       vyhodnotenie turnaja a odovzdanie ocenení v upravených priestoroch športovej haly Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

20.45 – 22.00 hod.       spoločenské posedenie účastníkov turnaja a ich priateľov