(futsalový turnaj za účasti 8 právnických družstiev):

(minuloroční finalisti budú do skupín nasadení tak, aby nehrali v tej istej skupine)

skupina - družstvá: A1 - _______________  A2 - _______________  A3 - _______________   A4 - _______________

skupina - družstvá: B1 - _______________  B2 - _______________  B3 - _______________   B4 - _______________

Stretnutia v skupinách (1. kolo):

12.00 – 13.30 hod.       stretnutia v skupinách A a B (hrací čas stretnutia 2x 10 minút)

1. KOLO stretnutí v skupinách:
    - poradie stretnutí:       A1 : A2 | B1 : B2 | A3 : A4 | B3 : B4

Otvorenie turnaja:

13.45 – 14.00 hod.       oficiálne otvorenie III. ročníka Memoriálu Milana Hanzela (pozdravenie/privítanie účastníkov podujatia)
    - krátke príhovory:     Ladislav Tichý, prvý námestník generálneho prokurátora Slovenskej republiky; zástupca Generálnej prokuratúry Maďarskej republiky (bude upresnené); zástupca Najvyššieho štátneho zastupiteľstva Českej republiky (bude upresnené), Peter Haňdiak, zástupca Učenej právnickej spoločnosti

14.00 – 17.30 hod.       pokračovanie stretnutí v skupinách (2x 10 minút)

Stretnutia v skupinách (2. a 3. kolo):

2. KOLO stretnutí v skupinách:
    - poradie stretnutí:       A1 : A3 | B1 : B3 | A2 : A4 | B2 : B4

3. KOLO stretnutí v skupinách:
    - poradie stretnutí:       A1 : A4 | B1 : B4 | A2 : A3 | B2 : B3

Súťaže o právnického a detského kráľa strelcov pre rok 2011:

17.30 – 17.55 hod.       súťaž o právnického kráľa strelcov pre rok 2011 (streľba zo vzdialenosti 9m)
    - paralelne s touto súťažou bude na druhej strane ihriska prebiehať súťaž o detského kráľa strelcov pre rok 2011 (streľba zo vzdialenosti 6m; súťaž pre deti do 10 rokov)

Stretnutia o umiestnenie:

17.55 – 18.20 hod.      „finále cti“ zápas o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 2x 10 minút)

18.20 – 18.45 hod.      „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A : 3. B | 2x 10 minút)

18.45 – 19.10 hod.      strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto  (2. A : 2. B | 2x 10 minút)

19.15 19.45 hod.      „zlaté finále“ - zápas o 1. - 2. miesto (1. A : 1. B | 2x 12 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
    (priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

20.00 – 22.00 hod.       uskutoční sa v upravených priestoroch Športovej haly Pasienky