Prekladač / Translator
  • enfrplitdehurusk
    Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator

Program VII. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (Memoriál Milana Hanzela)  NEPREČÍTANÉ

Článok bol nastavený ako .
    31.10.2015UčPS tím (Spracoval: JUDr. Peter Sepeši )
    PencilPridaj
    Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
    PencilPošli PencilTlač

PROGRAM (predbežný)

Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

VII. ročník

Stretnutie vedúcich družstiev a vyžrebovanie už v piatok 20. novembra 2015 v reštaurácii GREMIUM na Gorkého ulici v Bratislave

• 18.00 hod. - neoficiálne otvorenie VII. ročníka turnaja (Michael Válek, Peter Sepeši, Jozef Hanzel)
    • 18.15 hod. - vyžrebovanie družstiev do dvoch štvorčlenných skupín + voľné posedenie
      Poznámka: podľa pravidiel turnaja budú minuloroční finalisti = UčPS (UčPS) a Advokáti, do skupín nasadení tak, aby nehrali v tej istej skupine

Športová časť:

uskutoční sa v nedeľu 22.11.2015 so začiatkom prvého stretnutia od 11.00 hod. v športovej hale Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

skupina - družstvá: A1 - Advokáti |  A2 - Vysokoškolskí učitelia |  A3 - Exekútori |  A4 - Prokurátori

B skupina - družstvá:  B1 - Právnici UčPS |  B2 - Právnici MS SR |  B3 - Sudcovia |  B4 - Notári

Stretnutia v skupinách:

1. KOLO stretnutí v skupinách:

10.30 – 12.10 hod.       stretnutia v skupinách A a B (hrací čas stretnutia 1x 20 minút)
    - poradie stretnutí:     A1 : A2 | B1 : B2 | A3 : A4 | B3 : B4

2. KOLO stretnutí v skupinách:

- poradie stretnutí:     A1 : A3 | B1 : B3 | A2 : A4 | B2 : B4

3. KOLO stretnutí v skupinách:

- poradie stretnutí:     A1 : A4 | B1 : B4 | A2 : A3 | B2 : B3

Oficiálne otvorenie:

15.30 – 15.50 hod.      Oficiálne otvorenie VII. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (pozdravenie/privítanie účastníkov podujatia)
    - krátke príhovory: zástupcu organizátora, predstaviteľov justície a ďalších právnických povolaní (bude upresnené);

16.00 - 16.40 hod.      Stretnutie Internacionálov slovenskej právnickej obce (Roman Huszár a spol.) vs. Internacionáli Slovenska (Ladislav Petráš a spol.) (hrací čas stretnutia 2x 15 minút)

16.40 – 17.15 hod.     Súťaž o "Právnického kráľa strelcov pre rok 2015(streľba zo vzdialenosti 9 m)

paralelne so súťažou o "Detského kráľa strelcov pre rok 2015" (streľba zo vzdialenosti 4 až 9 m; podľa veku dieťaťa)

Stretnutia o umiestnenie:

17.15 – 17.45 hod.      „finále cti“ zápas o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 2x 10 minút)

17.45 – 18.15 hod.      „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A : 3. B | 2x 10 minút)

18.15 – 18.45 hod.      strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto  (2. A : 2. B | 2x 10 minút)

18.45 – 19.15 hod.      „zlaté finále“ - zápas o 1. - 2. miesto (1. A : 1. B | 2x 10 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
    (priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

19.30 – 20.30 hod.       vyhodnotenie turnaja a odovzdanie ocenení v upravených priestoroch športovej haly Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

20.30 – 23.00 hod.       spoločenské posedenie účastníkov turnaja a ich priateľov v Pivárni Bokovka (Sabinovská 7, Bratislava)