Prekladač / Translator
  • enfrplitdehurusk
    Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator

Program XI. ročníka Vianočného turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela NEPREČÍTANÉ

Článok bol nastavený ako .
    12.12.2019 UčPS tím (Spracoval: Ing. Simoneta Sepešiová )
    PencilPridaj
    Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
    PencilPošli PencilTlač

PROGRAM

Vianočný turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

XI. ročník

1.
    Stretnutie vedúcich družstiev a vyžrebovanie v stredu 11. decembra 2019 v reštaurácii PECTO na Páričkovej ulici v Bratislave

• 18.00 hod. - neoficiálne otvorenie XI. ročníka turnaja (Peter Sepeši, Jozef Hanzel)
    • 18.15 hod. - vyžrebovanie družstiev do dvoch päťčlenných skupín + voľné posedenie

Poznámka: podľa pravidiel turnaja boli minuloroční účastíci stretnutí o 1. a 2. miesto = (1.) Vysokoškolskí pedagógovia a (2.) Exekútori do skupín nasadení.

2.
    Športová časť:

uskutoční sa v nedeľu 15.12.2019 so začiatkom prvého stretnutia od 09.30 hod. v športovej hale EUROVIA Aréna (Pasienky) v Bratislave

A skupina - družstvá: A1 - Vysokoškolskí pedagógovia | A2 - Advokáti 2 | A3 - Prokurátori Maďarska Ugyészek | A4 - Sudcovia | A5 - Notári

B skupina - družstvá: B1 - Exekútori | B2 - Prokurátori | B3 - Právnici MS SR a NS SR | B4 - UčPS | B5 - Advokáti 1

V prípade účasti iného počtu družstiev bude program upravený.

Stretnutia v skupinách:

1. ČASŤ stretnutí v skupinách:

09.30 – 16.05 hod. - stretnutia v skupinách A a B

• hrací čas stretnutí A skupiny je 1x 15 minút (A skupina = 10 stretnutí/150 min)
    • hrací čas stretnutí B skupiny je 1x 15 minút (B skupina = 10 stretnutí/150 min)

Poradie 20 stretnutí v skupinách:

A2 : A5 | B2 : B5 | A3 : A4 | B3 : B4 | A5 : A3 | B5 : B3 | A1 : A2 | B1 : B2 | A3 : A1 | B3 : B1 | A4 : A5 | B4 : B5 | A1 : A4 | B1 : B4 | A2 : A3 | B2 : B3 | A4 : A2 | B4 : B2 | A5 : A1 | B5 : B1 |

2019_MH_rozpis

16.10 - 16.25 hod. - Stretnutie detí od 5 rokov do 14 rokov (hrací čas stretnutia 1 x 15 minút)
    - bude upravené podľa počtu a záujmu detí

16.30 – 17.00 hod. - Súťaž pre deti od 5 rokov do 14 rokov o najsílnejší kop (meranie prudkosti kopnutej lopty) a o detského kráľa strelcov pre rok 2019 (30 minút, streľba na brankára zo vzdialenosti 4 až 9 m; podľa veku dieťaťa)

17.05 – 17.30 hod. - Zápas priateľov (hrací čas stretnuta 2 x 10 minút)
    - bude upravené podľa počtu a záujmu hráčov

Stretnutia o umiestnenie:

17.35 – 17.45 hod. - zápas o 9. - 10. miesto (5. A : 5. B | 1 x 10 minút)

17.50 – 18.00 hod. - zápas o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 1 x 10 minút)

18.05 – 18.20 hod. - „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A : 3. B | 1 x 15 minút)

18.25 – 18.40 hod. - „strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto (2. A : 2. B | 1 x 15 minút)

18.45 – 19.10 hod. - „zlaté finále“ zápas o 1. - 2. miesto (1. A : 1. B | 2x 10 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
    (priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

19.30 – 20.00 hod. - vyhodnotenie turnaja a odovzdanie ocenení v priestoroch športovej haly EUROVIA Aréna v Bratislave

20.00 – 22.00 hod. - spoločenské posedenie účastníkov turnaja a ich priateľov v priestoroch EUROVIA Arény