Prekladač / Translator
  • enfrplitdehurusk
    Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator

Program jubilejného X. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela NEPREČÍTANÉ

Článok bol nastavený ako .
    23.11.2018JUDr. Peter Sepeši
    PencilPridaj
    Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
    PencilPošli PencilTlač

PROGRAM (predbežný)

Turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela

X. ročník

1. Stretnutie vedúcich družstiev a vyžrebovanie už v stredu 22. novembra 2018 v reštaurácii AHOY na Dullovom námestí v Bratislave

• 17.00 hod. - neoficiálne otvorenie IX. ročníka turnaja (Peter Sepeši, Jozef Hanzel)
    • 17.15 hod. - vyžrebovanie družstiev do dvoch päťčlenných alebo štvorčlenných skupín + voľné posedenie

Poznámka: podľa pravidiel turnaja boli minuloroční účastíci stretnutí o 1. až 4. miesto = 1. Vysokoškolskí pedagógovia, 2. Advokáti, 3. Prokurátori a 4. Exekútori  do skupín nasadení.

2. Športová časť:

uskutoční sa v nedeľu 25.11.2018 so začiatkom prvého stretnutia od 09.30 hod. v športovej hale Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

skupina - družstvá: A1 - Vysokoškolskí pedagógovia  A2 - Prokurátori SR  A3 -  Právnici NS SR |  A4 - Priatelia a členovia UčPS | A5 - Právnici MS SR

!!! POZOR ZMENA !!!
    (Pri prepise rozpisu zápasov do podkladu na plagát turnaja došlo k zámene dvoch družstiev (MS SR a NS SR) a preto uvádzame nový rozpis A skupiny.)

A skupina so zmenou -  družstvá:  A1 - Vysokoškolskí pedagógovia |  A2 - Prokurátori SR |  A3 -  Právnici MS SR |  A4 - Priatelia a členovia UčPS | A5 - Právnici NS SR

B skupina - družstvá:  B1 - Advokáti  | B2 - Exekútori  |  B3 - Sudcovia    |  B4 - Notári

V prípade účasti iného počtu družstiev bude program upravený.

Stretnutia v skupinách:

1. ČASŤ stretnutí v skupinách:

09.30. – 15.30 hod.       stretnutia v skupinách A a B (trvanie cca 320 min z toho čistý čas hry je 150 (A) + 120 (B) = 270 min)

• hrací čas stretnutí A skupiny je 1x 15 minút (A skupina = 10 stretnutí/150 min)
    • hrací čas stretnutí B skupiny je 1x 20 minút (B skupina = 6 stretnutí/120 min)

Poradie 16 stretnutí v skupinách:

A2 : A5 | A3 : A4 | B1 : B4 | A5 : A3 |  A1 : A2 | B2 : B3 | A3 : A1 | A4 : A5 | B4 : B3 | A1 : A4 | A2 : A3 | B1 : B2 |  A4 : A2  | A5 : A1 | B2 : B4 | B3 : B1 |

MH_2018_rozpis

15.30 - 16.10 hod.      Stretnutie detí v kategóriách 5 až 8 rokov a 9 až 14 rokov (hrací čas stretnutí 1 x 15 minút)
    bude upravené podľa počtu a záujmu detí

Oficiálne otvorenie:

16.10 – 16.40 hod.      Oficiálne otvorenie X. ročníka Turnaja právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela (pozdravenie/privítanie účastníkov podujatia)
    - krátke príhovory: zástupcu organizátora, predsedníčky Súdnej rady SR JUDr. Lenky Praženkovej, predstaviteľov justície a ďalších právnických povolaní (bude upresnené na mieste podľa prítomných zástupcov)

16.40 – 17.20 hod.     Súťaž o "Právnického kráľa strelcov pre rok 2018(streľba zo vzdialenosti 9 m do plachty s otvormi) paralelne so súťažou o "Detského kráľa strelcov pre rok 2018" (streľba na brankára zo vzdialenosti 4 až 9 m; podľa veku dieťaťa)

Stretnutia o umiestnenie:

17.30 – 18.00 hod.      „malé finále“ o 7. - 8. miesto (4. A : 4. B | 2 x 10 minút)

18.00 – 18.30 hod.      „bronzové finále“ zápas o 5. - 6. miesto (3. A : 3. B | 2 x 10 minút)

18.30 – 19.00 hod.      strieborné finále" zápas o 3. - 4. miesto  (2. A : 2. B | 2 x 10 minút)

19.00 – 19.30 hod.      „zlaté finále“ - zápas o 1. - 2. miesto (1. A : 1. B | 2x 10 minút)

Poznámka: pri nerozhodnom výsledku stretnutia o umiestnenie nasleduje penaltový rozstrel (3 penalty zo vzdialenosti 7m)

Spoločenská časť:
    (priateľské stretnutie členov družstiev, pozvaných hostí a ostatných priateľov športu a práva):

20.00 – 20.45 hod.       vyhodnotenie turnaja a odovzdanie ocenení v priestoroch športovej haly Pasienky (HANT Aréna) v Bratislave

20.45 – 23.00 hod.       spoločenské posedenie účastníkov turnaja a ich priateľov vo VIP priestoroch HANT Arény