Prekladač / Translator
 • enfrplitdehurusk
  Nástroj na preklad stránky do iného jazyka pomocou aplikácie Google Translator
    

III. ročník Memoriálu Milana Hanzela sa uskutoční 17.11.2011 v ŠH Pasienky v Bratislave NEPREČÍTANÉ 

     
  Článok bol nastavený ako .
  28.09.2011JUDr. Peter Sepeši
  PencilPridaj
  Pre využívanie tejto funkcie musíte byť prihlásený.
  PencilPošli PencilTlač

  V minulých dňoch sa uskutočnili stretnutia JUDr. Petra Sepešiho (za UčPS) s JUDr. Idou Hanzelovou a následne s JUDr. Ladislavom Tichým (prvý námestník generálneho prokurátora), na ktorých menovaní zhodne konštatovali záujem na zorganizovaní III. ročníka Memoriálu Milana Hanzela, ktorý v prvých dvoch ročníkoch ukázal, že by mohol byť právnickým podujatím, ktoré má perspektívu pevne sa usadiť v kalendári i v srdciach kolegov a priateľov Milana Hanzela, ako aj všetkých aktívnych účastníkov, či fanúšikov tohto športového podujatia.

  Napriek tomu, že v slovenskej justícii rezonujú diskusie súvisiace s nedávnymi legislatívnymi zmenami na súdoch i prokuratúre, ako aj s ďalšími pripravovanými zmenami, napr. v advokácii, právnická obec si žije ďalej svojim každodenným životom, ku ktorému určite patrí pripomenúť si dôstojne významné osobnosti zo svojich radov, ktoré boli nositeľmi nadčasových hodnôt a prístupov, ktoré pre nás sú a navždy ostanú inšpiráciou a vzorom.

  Aj preto sa Učená právnická spoločnosť spoločne s Generálnou prokuratúrou Slovenskej republiky so súhlasom pani Idy Hanzelovej rozhodli podujať na zorganizovanie III. ročníka Memoriálu Milana Hanzela - právnického futsalového turnaja, ktorý sa uskutoční v tradičnom termíne 17. novembra 2011 (tento rok to bude vo štvrtok) v Bratislave v Športovej hale Pasienky.

  Okrem zástupcov právnických povolaní sa na podujatí zúčastnia osobní priatelia a kolegovia Milana Hanzela, aby si spoločne pripomenuli pamiatku tohto skvelého človeka.

  Na podujatí by sa aj tento rok mali zúčastniť naši priatelia z Maďarskej republiky pod hlavičkou Generálnej prokuratúry Maďarskej republiky, ktorí predbežne neoficiálne potvrdili záujem o účasť.

  O príprave a priebehu III. ročníka Memoriálu Milana Hanzela budeme priebežne informovať na stránke Učenej právnickej spoločnosti a na stránke Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky.

  Informácie o I. ročníku Memoriálu Milana Hanzela (2009), vrátane fotogalérie si môžete pozrieť - TU

  Informácie o II. ročníku Memoriálu Milana Hanzela (2010), vrátane fotogalérie si môžete pozrieť - TU

  Fotogaléria fotografií zo života Milana Hanzela - TU

  JUDr. Peter Sepeši
  za organizačný výbor 

  Fotogaléria

  Komentáre
  Buďte prvý/á, kto napíše svoj komentár…
  Komentáre sú dočasne prístupné len pre registrovaných používateľov. V prípade, ak máte záujem pridať komentár k článku, prihláste sa (zeregistrujte sa).
  Prihlásenie
  Pre pridanie komentáru sa musíte prihlásiť…
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený
  • Pre využívanie týchto funkcií musíte byť prihlásený

  Online prenos

  Udalosti a podujatia

  • Žiadne udalosti